Основні особливості обладнання HANNA - це гранична простота в обігу і обслуговуванні, висока надійність і точність одержуваних результатів, можливість роботи в лабораторних і польових умовах і дивно низькі для такого класу обладнання ціни.

HANNA Instruments постійно розширює асортимент своєї продукції, розробляючи нові види обладнання і вдосконалюючи вже наявні. Вашій увазі пропонуються прилади різного рівня: від кишенькових і портативних до стаціонарних приладів, призначених для контролю за ходом технологічних процесів.

Устаткування фірми HANNA внесено до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

Тепер до послуг наших клієнтів великий склад готової продукції HANNA Instruments, обладнання з якого може бути відвантажено в найкоротші терміни в будь-який регіон України.

Пропоноване обладнання: pH-метри (в тому числі кишенькові pH-метри), кондуктометри, оксиметри, колориметри (фотометри, в тому числі багато параметрові фотометри), термометри та термодатчики, гігрометри, промислові контролери.

ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ - офіційне представництво фірми HANNA Instruments в Україні (Київ). Сервісний центр ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ авторизований виробником на проведення пусконалагоджувальних робіт, сервісне обслуговування і ремонт продукції HANNA Instruments. ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ надає власну і забезпечує фірмову гарантію на продукцію HANNA Instruments.