На сам перед – чому саме «ЕКОІНСТРУМЕНТ»? Звідки ця, на перший погляд,  дивна назва – адже компанія займається поставкою аналітичного обладнання та не продає ані сокир, ані викруток. І до чого тут слово «ЕКО»?

Основним напрямком розвитку на момент заснування компанії вбачалась виробництво власних та поставка імпортних приладів для екологічного моніторингу навколишнього середовища.  Тому слово «ЕКО» з’явилося в назві не випадково. Також річ у тому, що в англійській мові невеликі електронні вимірювальні прилади для оперативного контролю теж іменуються словом «instrument», на відміну від української чи російської мови – де слово «інструмент» належить виключно до сфери будівництва або садівництва. До того ж першим серйозним зарубіжним партнером був виробник саме таких приладів – компанія «HANNA INSTRUMENTS».  Тому вважалось  доречним, якщо  назва компанії – офіційного дилера «HANNA INSTRUMENTS» буде співзвучна з назвою відомого виробника (варто зауважити, що пройшло майже 30 років, але компанія «HANNA INSTRUMENTS» і  досі  залишається одним з ключових наших партнерів). Завдяки поєднанню  цих слів «ЕКО» та «ІНСТРУМЕНТ» і виникла назва нашої компанії – і ми вважаємо, що ця самобутня назва є дуже доречною для сфери нашої діяльності. 

Спочатку передбачалось працювати в всіх сферах екологічного контролю (повітря, вода, грунт тощо). Але згодом виявилось, що найбільш перспективним та цікавим для нашої компанії є напрямок контролю якості води –  причому не тільки для сфері екологічного моніторингу.  Це та аналіз якості  питної води, і контроль очищення стічних вод, і контроль параметрів котлової води та пари, і технологічні водні середовища фармацевтичних виробництв.  Майже кожне промислове підприємство використовує у своїй діяльності воду та потребує приладів  та методів з її аналізу за різними показниками. 

Звісно програма поставок нашої компанії не обмежується тільки приладами для контролю води. Деякі з наших клієнтів навіть не підозрюють, що поставка кліматичних камер, температурних логерів, аналізаторів блиску або кольору,  аналітичних ваг, пробовідбірників грунту, аварійних душів та іншого не є для нас пріоритетним напрямом. Напрацьований досвід дозволяє нам поставити та запустити в роботу різноманітне лабораторне обладнання. Але розв’язання питань з аналізу і контролю різних показників водних середовищ – це те, що ми вміємо найкраще.

Свого часу значним кроком в розвитку компанії «ЕКОІНСТРУМЕНТ» стала співпраця з відомими виробниками аналітичного обладнання для контролю якості води. На сам перед з компанією «HACH» (на той час «HACH-LANGE»). Для багатьох клієнтів саме ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» – це обличчя  компанії «НАСН» в України. Ми розуміємо ту відповідальність, яке накладає на нас статус авторизованого дистриб’ютор – та докладаємо максимум зусиль, щоб відповідати цьому званню. Не менш відповідально ми ставимося до дилерських повноважень і інших виробників – таких відомих компаній як «WTW», «SYSTEA», «SI ANALYTICS», «EBRO», «B+S», «TRIOS» та інших. 

Кого мі вважаємо своїми основними клієнтами? На сам перед це муніципальні водоканали, де вже зараз вкладаються кошти в модернізацію очисних споруд та станцій водопостачання (часто за допомогою Світового Банку або ЄБРР).  На цей час ми співпрацюємо переважно з великими обласними водоканалами, але хотілося що б водоканали невеликих міст теж  мали належне фінансування та могли мінімізувати шкоду, яка завдається природному середовищу. Також ми хотіли б бачити своїми клієнтами більше промислових підприємств – адже зрозуміло, що очисні споруди  не можуть якісно працювати  без належного обладнання з контролю за технологічними процесами.  Дуже приємно, що все більше підприємств інвестують в не тільки в прилади аналізу якості самої продукції, а й в обладнання для контролю якості природозахисних заходів. 

Які перспективні напрямки діяльності мі бачимо для нашої компанії?  Досить цікавим напрямом є автоматичний контроль водно-хімічного режиму в теплоенергетиці, де є потреба в обладнанні для контролю таких показників як натрій, розчинений кисень, рН, кремній тощо. Все більше підприємств  прагнуть підвищити енергоефективність  та  дотримуватись вимог до експлуатації котлового обладнання, що на даний час неможливо без  автоматичного контролю котлової води та пари. Щоб зробити нашу пропозицію більш конкурентоздатною та запропонувати користувачам готове комплексне рішення, ми пішли на співпрацю з українськими виробниками створення пробовідбірної панелі зразка води та пари власної розробки. Більшість складових в ній імпортного виробництва (що дозволяє нам забезпечити якість вимірювань), але ми працюємо над тим, щоб збільшити частку елементів вітчизняного виробництва. Наша компанія забезпечує повний цикл від проектування до встановлення та запуску продукції в експлуатацію – вказана пробовідбірна панель з встановленими імпортними аналізаторами вже успішно експлуатується на кількох українських підприємствах. 

Чого ще ми бажаємо в майбутньому?  Звісно розвитку компанії, отримання прибутків тощо – але цього бажає кожна компанія і ми не є винятком.  Але є ще одна справа до якої є велике бажання долучитися. Група компаній «ЕКОІНСТРУМЕНТ» започаткував  екологічну програму захисту річок, яка ставить за мету змінення ставлення громадян до захисту навколишнього середовища.  На сам перед  є бажання долучити до цієї справи молодь, тому більша частина цієї програми адресована до школярів та студентів. Ці і фізичне прибирання сміття на берегах річок, і участь молоді в проведення хімічного аналізу води в їх річках та озерах, і  проведення семінарів з екологічної тематики. Адже такі речі як засмічення водоймищ або скид стічних вод підприємствами в річки є неприпустимим в той же Європі завдяки громадянській позиції населення що до стандартів захисту водних об’єктів. В нас є бажання підтримати цю ініціативу та започаткувати аналогічну програму в Україні. 

Реквізити компанії

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ»

Юридична адреса: 03067, м.Київ, вул.Машинобудівна, 50

Поштова адреса: 03067, м.Київ, вул.Машинобудівна, 50

Тел/факс: +38 (044) 492-29-01
Ел. пошта: info@ecoinstrument.com.ua
Часи роботи: Пон-П’ят 09-18  

Реквізити:
р/р UA193808050000000026008214528

в АТ «Райффайзен Банк»

МФО банку 380805

Код ЄДРПОУ 33293939

Свідоцтво платника ПДВ № 100280265

ІНН 332939326585

Директор Горішній Олександр Анатолійович

Діє на підставі Статуту

Платник податку на прибуток на загальних підставах