Новини

В продовження історії з передаванням двох пікапів українській армії

На фото: директор та власник ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» Олександр Горішній,  керівник фонду Сергій Гуліїв та бійці української армії.

Благодійний фонд Сергія Гулієва та спільнота «Безпечний регіон» з міста Вишневого (Київська область) з початку війни постійно збирають  та передають на фронт будівельні матеріали, продукти харчування, шини, засоби обігріву, необхідні побутові речі, то що.  Постійно надається допомога різним військовим частинам, реалізуються проекти з наданням адресної допомоги окремим підрозділам та бійцям.

Тому в пошуках бойових підрозділів, які б найбільш потребували подібного транспорту,  було доречно звернутись саме до Сергія Гулієва.  Сергій знайшов двох наших земляків, героїв-десантників з 79-ої та 95-ої  десантно-штурмових бригад та зміг організувати їх приїзд в рідне місто на три дні для вручення автомобілів.  Вказані 79-таї та 95-та  бригади зараз перебувають на сході України, де в надскладних зимових умовах ведуть запеклі бої з російськими загарбниками. Хлопці вперше за довгий час змогли побачити рідних – їх тепло зустріли, завантажили авто необхідними речами та подарунками, а також діти подарували малюнки для хлопців. Потім провели бійців на фронт.

Зроблена добра справа, але для нас це ще не кінець історії. Однією з нагальних потреб на фронті зараз є засоби радіоелектронної боротьби, які могли б протидіяти ворожим FPV-дронам. Ми зараз співпрацюємо з українським виробниками сучасних засобів РЕБ та сподіваємося, що невдовзі зможемо надати відповідну допомогу нашим бійцям. Всі бажаючи мають можливість долучитись до цієї справи.

Разом до Перемоги!!!

Related Posts