Новини

Компанія «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» допомагає українській армії

На фото: директор та власник ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» Олександр Горішній та  керівник фонду Сергій Гуліїв.

Компанія ТОВ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» та її співробітники вже не в перше допомагають українській армії. Раніше це обмежувалось перерахунками коштів в різні благодійні фонди. Це не мало, та завжди було бажання надати адресну допомогу підрозділам «на нулі». В спілкуванні з військовими  з’ясувалося, що однією з нагальних потреб на фронті є надійний автотранспорт з великим багажним відділенням, який здатен перевозити вантажі та курсувати в умовах бездоріжжя і витримувати жорсткі умови експлуатації.

Автотранспорт дозволяє доставити на позиції зброю та харчування, евакуювати пораненого, змінити особовий склад  – тому  з обох сторін за такими машинами йде справжнє полювання з боку дронів, мінометів та артилерії. Також втрати авто відбуваються від підриву на мінах та через аварії в польових умовах. Довгий час, на жаль, машини на фронті не затримуються  – тому ми свідомо відмовилися від купівлі нового автомобіля в автосалоні та почали шукати варіанти придбання вживаного транспорту за кордоном.  Наші колеги в Німеччини допомогли знайти нам два повнопривідні пікапи Mitsubishi L200 за помірною ціною, після чого було організовано їх транспортування в Україну.

Машини були в гарному стані, але все одно потребували доопрацювання та  камуфляжного фарбування. Знайомі автомеханіки безкоштовно допомогли зробити діагностику, замінити всі розхідні матеріали та зробити камуфляжну покраску. Додатково була придбана нова зимова гума, з якою пікапи мали можливість рухатись як в умовах ожеледиці, так і по глибокому снігу.

Залишилося знайти підрозділи та бійців, яким все це можна було передати – і з цим нам допоміг благодійний фонд Сергія Гулієва, який давно та в великих обсягах допомагає нашій армії. Як саме відбулася передача авто нашим військовим – ми розповімо трохи згодом.

Related Posts