Корпорація HACH пропонує готові рішення для польового, лабораторного і промислового аналізу.

Вдосконалені портативні та лабораторні прилади з запрограмованими методиками аналізу в поєднанні з готовими до вживання, дозованими реактивами скорочують час аналізу і зводять ймовірність помилки вимірювань до мінімуму. Промислові аналізатори НАСН призначені для безперервної роботи, мають величезний ресурс, прості у використанні, відрізняються низькою витратою реагентів і вимагають мінімального обслуговування.

Прості та випробувані методики НАСН заслужили широке визнання по всьому світу як у досвідчених аналітиків, так і у непрофесійних користувачів.

Всі ці переваги - вагома підстава заплатити більш ніж розумну ціну за гарантовану точність і надійність вимірювань, так само як за задоволення від роботи з продукцією НАСН протягом багатьох років.

ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ - офіційний дистриб'ютор фірми HACH в Україні (Київ). Сервісний центр ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ авторизований виробником на проведення пуско-налагоджувальних робіт, сервісне обслуговування та ремонт продукції фірми HACH. ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ надає власну та забезпечує фірмову гарантію на продукцію фірми HACH.